Saygı Değer Oyakkent 2 Sitesi malikleri ve sakinleri, sizinle 13.06.2017 tarihinde web sayfasında buluşmuştuk. Bu ikinci buluşmamız. Yapılan faaliyetler hakkında sizleri bilgilendirmek için karşınızdayım.15 Eylül 2017 de TYTK toplantısını yaptık. Alınan kararları hem web sitesinde hem blok girişlerine asarak paylaştım .

   Geçen üç ayda yaptıklarımızı anlatmak isterim. Asansörlerimizin TSE denetimlerini tamamlayarak görülen eksikliklerin tamamı yaptırıldıktan sonra asansörlerimiz tekrar yeşil etiket ile etiketlenmiştir. (Yeşil etiket TSE tarafından asansörlere verilen en üst seviye etikettir.)

 

   Binalarımızın arka tarafa açılan kapılarımız çift kapı yapılması işini tamamladık .  

  Hayırlı uğurlu olsun. Arka kapıların girişlerine  diafon ve kamera çekilmesi işi devam etmektedir. İnşallah o da en kısa zamanda tamamlanacaktır.


 

Sonbaharın gelmesinden dolayı ağaç alımı işi teklifleri alınmış olup Satın Alma Komisyonuna sevk edilmiştir. Yeşil alanlarımızın çevresine Lüküstrum ile çit gibi çevirmeyi planlıyoruz.

 İnşallah kar bastırmadan tamamlarız.


   Yine bloklarımızın girişlerindeki mermerlerin temizliği ve parlatılması ile ilgili  temizlik firmasına cila makinası aldırıldı ve blok girişleri cilalanmaya başlandı.

   


   Sizlere ‘’ C ‘’ kapısı hakkında da biraz bilgi vermek istiyorum. ‘’ C ‘’ kapımız sitemizin  batısında bulunan kapalı olan kapımızdır. Kapımızın önünden geçen

Başakşehir – Kayaşehir  yolu ve viyadük yapımının 1 nci kısmı tamamlanmıştır.    

     

  O yoldan sitemize hem giriş hem de çıkış olacak şekilde cepler planlanmıştır. Bizzat Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Koordinasyon Dairesi ile  gerekli görüşmeleri ve  yazışmaları yaparak o kapının bizim hakkımız olduğu ve giriş çıkış yapılması gerektiğine yetkililer ikna edilmiştir. Şimdi biz  site olarak o kapıyı yola entegre ederek giriş ve çıkışa uygun hale getirip alt yapısını tamamlama çalışmalarımıza devam etmekteyiz .İstanbul’un ve Başakşehir ‘in çok büyük projeleri o bölgede şekillenmektedir .Şehir hastaneleri ,botanik parklar, şehir parkları, 3.hava limanı, çevre yolu  vs. İleride oyak arazisine daha neler yapılacağı henüz bilgimiz dahilinde değildir. Gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

  Bütün personellerimizle beraber var gücümüzle sitenin geleceği için hizmete devam etmekteyiz. Gelişen konularda sizleri bilgilendirmeye haberdar etmeye sizlerin fikirlerini ve değerli katkılarını almaya ihtiyacımız vardır. Bütün malik ve sakinlerimize sağlıklı ,huzur dolu bol kazançlı  bir yaşam diler  saygılar sunarım .

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

                    

Online İşlemler

2018 Yılı Tahmini Bütçe

Oyakkent 2.Etap Sitemizin 2018 Yılı Tahmini bütçesi için ;

Lütfen Tıklayınız !

Önemli Telefonlar

Başakşehir ilçemize ait bazı önemli telefon numaralarına erişmek için;

Lütfen Tıklayınız

Sosyal Medya

Go to top